Digital Marketing specialist with Polish - Hybrid w Warszawie

Dla firmy z branży FinTech, która w 2016 roku znalzała się na liście 50 najbardziej obiecujących start-upów w Europie poszukujemy

Digital Marketing Specialist

Twój zakres obowiązków:

  • wsparcie przy optymalizacji kampanii Google Ads (rekomendacje dot. wykluczenia i dodawania słów kluczowych, bieżący przegląd kampanii i kontakt z agencją SEM, analizowanie wyników i rekomendowanie na ich podstawie działań)
  • współpraca z agencją PPC i SEO
  • współpraca z partnerami afiljacyjnymi
  • prowadzenie kampanii efektywnościowych w kanale digital (display, remarketing, mailingi do baz zewnętrzynych itd)
  • analiza konkurencji w zakresie oferty i kluczowych parametrów on-site
  • tworzenie ad hoc’owych analiz i raportów sprzedażowych
  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu płatnych kampanii social media
  • współpraca z agencjami marketingowymi oraz zewnętrznymi partnerami

Nasze wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia w obszarze digital marketingu, e-commerce
  • umiejętność analizowania danych, wyciągania wniosków i tworzenia rekomendacji działań
  • znajomość dobrych praktyk prowadzenia kampanii Google Ads i optymalizacji pod kątem SEO
  • umiejętność tworzenia treści marketingowej
  • podstawowa znajomość Google Analytics
  • mile widziane doświadczenia/wiedza z zakresu Marketing Automation
  • dobra znajomość języka angielskiego oraz komunikatywna znajomość języka polskiego
  • dobra znajomość MS Excel

To oferujemy:

  • udział w ciekawych i ambitnych projektach w branży FinTech/e-commerce
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • praca w modelu hybrydowym
  • jasny i przejrzysty system premiowy oparty o realne wyniki
  • rozwój i podnoszenie kwalifikacji w obszarze marketingu i digitalu (konferencje, szkolenia, kursy itd)
  • prywatna opieka medyczna i karta Multisport

Fill in the job application form